• W KINIE OD:31.01 GATUNEK:HORROR2D NAPISY
  • 1
piątek, 16 lutego 2018 12:47

NOWY WYKŁAD Z ZAKRESU BEZPIECZEŃSTWA

Zapraszamy słuchaczy UTW na nowe zajęcia z zakresu bezpieczeństwa. Wykłady będą odbywać raz w miesiącu w Muzeum Ziemi Zawkrzeńskiej w Mławie. Zajęcia poprowadzi płk rez. inż. Andrzej Sąsiadek – były pracownik Politechniki Warszawskiej, a obecnie oficer służb specjalnych będący w rezerwie i zajmujący się prowadzeniem wykładów z tematyki działania służb specjalnych, wywiadu i kontrwywiadu na wielu polskich uczelniach.

Ogłoszenie skierowane jest do słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku, którzy uczęszczają na wykłady z literatury prowadzone przez dra Daniela Bartosiewicza. 

czwartek, 19 października 2017 11:23

Aktualny plan dla studentów UTW

Poniżej zamieszczamy nowy plan zajęć dla słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Przypominamy o zmianie miejsca spotkań dla osób, które uczęszczają na wykłady z literatury, medycyny i historii. Od tego tygodnia wykłady będą odbywać się w Sali Papieskiej Muzeum Ziemii Zawkrzeńskiej w Mławie.

2 października, o godz. 14.00 odbędzie się inauguracja roku akademickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Wszystkich seniorów zapraszamy na spotkanie do Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej, która mieści się na ulicy Warszawskiej 52 w Mławie. Podczas rozpoczęcia, wykład inauguracyjny wygłosi dr Arkadiusz Meller. 

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem