czwartek, 18 października 2018 11:00

Kolejny seans w kinie Kosmos

Film "Kler" Wojciecha Smarzowskiego cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem mławskich widzów. Trzy dodatkowe seanse okazały się niewystarczające, dlatego przedłużamy emisję produkcji. Dodatkowy seans filmu "Kler" odbędzie się we wtorek, 23 października, o godz. 19.00. Bilety dostępne w kasie kina Kosmos i online.
środa, 17 października 2018 14:28

Ogłoszenie

Informujemy, że dzisiejsze i kolejne zajęcia teatralno-filmowe z Panem Jakubem Falkowskim dla grupy wiekowej 7-10 lat nie odbędą się. Ze względu na zbyt małą liczbę osób biorących udział w zajęciach rezygnujemy z ich organizacji.
wtorek, 16 października 2018 13:50

Wykłady z literatury - kiedy i gdzie?

Podajemy termin wykładu Z LITERATURY prowadzonego przez Panią Barbarę Zaborowską 9 listopada 2018 r. godz. 10.00- 11.30 Muzeum Ziemi Zawkrzeńskiej w Mławie
W poniedziałek, 8 października 2018 r., w Miejskim Domu Kultury w Mławie odbył się wernisaż wystawy autorstwa Dariusza Tadrzyńskiego. Mławianin, od lat zajmujący się fotografowaniem i rozwijający swoje pasje w grupach rekonstrukcyjnych i Związku Twórców Ziemi Zawkrzeńskiej, zaprezentował najpiękniejsze fotografie z ostatnich lat swojej działalności pokazujące jego aktywność w lokalnych przedsięwzięciach artystycznych oraz piękno Mławy, włącznie z architekturą i walorami przyrodniczymi jej okolic.
Strona 1 z 149

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem