Szanowni Państwo,w związku ze zbliżającym się wydarzeniem Summer City Festival, informujemy Państwa o możliwości otrzymania akredytacji upoważniającej Państwa do wejścia na backstage, wykonania zdjęć, przeprowadzenia wywiadu czy nagrania wideorelacji.
poniedziałek, 18 czerwca 2018 10:30

Wszystkie barwy muzyki w mławskim parku

Koncert jak każdy inny? Nic bardziej mylnego. W niedzielne popołudnie (17 czerwca) w mławskim parku zaprezentował się zespół, który miał odwagę sięgnąć po utwory z repertuaru Jimiego Hendrixa i swoim wyborem przyciągnął dużą grupę odbiorców. Podczas tego występu można było poczuć magię kompozycji najwybitniejszego gitarzysty wszech czasów, a niektórzy dawali temu wyraz nawet żywiołowym tańcem przed sceną. Choć szalone lata 70. już nie powrócą, przez moment powróciliśmy do klimatu tamtego okresu, a ogólnopolska edycja święta kolorów, czyli Holi Festival stanowił doskonałe dopełnienie dnia pełnego kolorów, radości i muzyki.
piątek, 15 czerwca 2018 13:07

Śpiewanie to jej pasja

Jest młoda, utalentowana, a jej charakterystyczny głos magnetyzuje i wyróżnia ją na tle rówieśników. Od wielu lat odnosi sukcesy w powiatowych oraz ogólnopolskich konkursach wokalnych i nie traci zapału do okrywania sekretów wokalnego mistrzostwa. Lubi eksperymentować z różnymi gatunkami stylistycznymi. Dobrze czuje się w rockowym repertuarze, jak i w poezji śpiewanej. Wszystkim, którzy mają jeszcze wątpliwości, wyjaśniamy, iż tą emanującą pozytywną energią i charyzmatyczną osobą jest Julia Kuszkowska – uczennica Państwowej Szkoły Muzycznej w Mławie i podopieczna Miejskiego Domu Kultury, która od wielu lat uczy się śpiewu pod opieką instruktor Edyty Suszek, pełniącej obecnie obowiązki dyrektora Miejskiego Domu Kultury.
Podczas wydarzenia Korowód "Ku Niepodległej" zostały wręczone nagrody dla laureatów konkursu "Kartka na 100-lecie Odzyskania przez Polskę Niepodległości". Konkurs został zorganizowany pod patronatem Burmistrza Miasta Mława, a wzięło w nim udział blisko sześćdziesięcioro uczniów z mławskich szkół podstawowych i przedszkoli.
Strona 1 z 132

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem