Zapraszamy do udziału w konkursie na najciekawszą własnoręcznie wykonaną ozdobę wielkanocną. Konkurs odbywa się bez ograniczeń wiekowych, zapraszamy do udziału dzieci, młodzież i dorosłych! Prace można zgłaszać z terenu całego powiatu mławskiego w nieprzekraczalnym terminie do 29 marca 2021 r. Najciekawsze prace zaprezentujemy w witrynie Miejskiego Domu Kultury w okresie świątecznym (Wielkanoc). Więcej szczegółów w REGULAMINIE.
Z przyjemnością ogłaszamy ponowne przystąpienie Miejskiego Domu Kultury w Mławie we współpracy z Mazowieckim Instytutem Kultury do kolejnej edycji Konkursu Recytatorskiego Warszawska Syrenka!
wtorek, 23 lutego 2021 08:52

Stand-up przeniesiony na inny termin

Występ Błażeja Krajewskiego planowany na 23 lutego 2021 r. w domu kultury odbędzie się w innym terminie. Informujemy, że organizator podjął decyzję o przeniesieniu wydarzenia Stand-up: Błażej Krajewski "Rzut za dwa" na 28 września 2021 r.
Wczoraj zakończył się karnawał, a więc to ostatni dzwonek na rozstrzygnięcie naszego konkursu na NAJCIEKAWSZĄ MASKĘ KARNAWAŁOWĄ pod patronatem Burmistrza Miasta Mława.
Strona 1 z 257

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem