wtorek, 28 stycznia 2020 09:53

Kolejny koncert z cyklu Muzyczny Kącik MDK

W ostatni dzień stycznia Restauracja Parkowa w Mławie będzie rozbrzmiewać dźwiękami bluesa. Artystą drugiego spotkania z cyklu „Muzyczny Kącik MDK” będzie Romek Puchowski – gitarzysta roku 2019 w plebiscycie „Blues Top”.
wtorek, 28 stycznia 2020 08:59

Spędź ferie w Mławie

Na basenie, w domu kultury, muzeum i bibliotece – wszędzie tam dzieci będą mogły aktywnie spędzać czas w trakcie trwania ferii zimowych. Warto skorzystać z propozycji mławskich instytucji samorządowych, ponieważ niemal codziennie, przez dwa tygodnie, od 10 do 22 lutego 2020 r. będą odbywać się zajęcia dla dzieci i młodzieży. W programie m.in. bezpłatna nauka pływania, rozgrywki meczowe, warsztaty plastyczne, zajęcia animacyjne, literackie oraz dużo dobrej rozrywki, wspólnych zabaw i konkursów. Specjalną ofertę przygotowało również kino Kosmos, które zaprasza najmłodszych na seanse 2D w promocyjnej cenie. Szczegółowy harmonogram spotkań dostępny poniżej.
Zapraszamy serdecznie dzieci i młodzież z przedszkoli i szkół podstawowych do udziału w X Powiatowym Przeglądzie Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej, który odbędzie się 7 kwietnia (wtorek) 2020 r. o godz. 9.00 w sali kina Miejskiego Domu Kultury w Mławie.
Karnawał trwa w najlepsze, wiec warto rozpocząć przygotowania do imprezy ostatkowej. Zapustowe szaleństwo na weneckim rynku czy ulicy w Rio de Janeiro może przyprawić o zawrót głowy, ale czy tradycyjny bal nie jest doskonałym rozwiązaniem i odpowiedzią na potrzeby osób, które w tym okresie też chciałyby świętować?
Strona 1 z 200

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem