• W KINIE OD:04.04 GATUNEK:SENSACYJNY2D
  • 1
piątek, 20 kwietnia 2018 15:02

Na zimowym szlaku - nowa wystawa w MDK

Dzikie i zachwycające rejony polskich Tatr są wdzięcznym obiektem do fotografowania. Wielbiciele górskich krajobrazów – członkowie Koła Fotograficznego z Miejskiego Domu Kultury postanowili uwiecznić te wspaniałe widoki i podzielić się nimi z mieszkańcami naszego miasta. 

Wczoraj w Miejskim Domu Kultury odbyło się podsumowanie Programu Grantowego na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością RAZEM DLA ŚRODOWISKA. W realizację projektu „Nikt i nic nie jest bezużyteczne”, którego pomysłodawczynią była Pani Irena Milewska, zaangażowały się nie tylko osoby niepełnosprawne, ale również ich rodziny, terapeuci, nauczyciele mławskich szkół, wolontariusze oraz pracownicy samorządowi, którzy swoimi działaniami wspierali organizację warsztatów i wystawy prezentowanej od 17 kwietnia w Miejskim Domu Kultury. 

Tegoroczne eliminacje w Mławie przebiegły, jak co roku już, w kameralnej, miłej atmosferze – podkreślonej także piękną, wiosenną dekoracją. Wśród recytacji nie zabrakło akcentów niepodległościowych, a prezentowany repertuar wszystkich uczestników był bogaty i ciekawy. Sięgano po bardzo różnorodne teksty,  zarówno mniej znanych, jak i bardzo cenionych twórców.

poniedziałek, 16 kwietnia 2018 11:41

DZIEŃ DZIECKA W PARKU MIEJSKIM

Miejski Dom Kultury w Mławie serdecznie zaprasza przedszkola oraz szkoły podstawowe w przedziale klas 0 - VI miasta Mława do uczestnictwa w tegorocznych obchodach Dnia Dziecka, które odbędą się 3 czerwca (niedziela) 2018 r.

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem