wtorek, 09 kwietnia 2019 14:39

9. POWIATOWY PRZEGLĄD PIOSENKI DZIECIĘCEJ I MŁODZIEŻOWEJ – WYNIKI

Napisane przez Hanna Matecka-Wieczorek
Oceń ten artykuł
(3 głosów)
Wczoraj poznaliśmy laureatów IX Powiatowego Przeglądu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej. Konkurs jak co roku cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Spośród 88 zgłoszeń zabrakło na przesłuchaniach tylko kilkorga osób/zespołów.
Jury w składzie: pan Michał Gogolewski (przewodniczący), pani Malwina Taraszkiewicz oraz pan Marcin Cywiński po przesłuchaniu 58 solistów i 22 zespołów w 8 kategoriach postanowiło przyznać nagrody:

- kategoria przedszkola SOLIŚCI:
I miejsce: Zofii Bratuszewskiej ze Szkoły Podstawowej w Wieczfni Kościelnej;
II miejsce: Filipowi Matysiakowi ze Szkoły Podstawowej w Wyszynach Kościelnych
III miejsce: Zofii Prześlakiewicz ze Szkoły Podstawowej w Szydłowie.

W związku z wysokim poziomem wystąpień w tej kategorii wiekowej wyróżnienia otrzymali wszyscy pozostali występujący:
Lena Dobrzyńska z Zespołu Placówek Oświatowych nr 2 w Mławie,
Aleksandra Pawłowska z Przedszkola „Dzieciątka Jezus” w Mławie,
Lena Gromadzka z Przedszkola „Bajkowy Dworek” w Mławie,
Kinga Bednarek ze Szkoły Podstawowej w Stupsku,
Karolina Bartoszek ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Mławie
oraz Paweł Kowalski z Miejskiego Przedszkola Samorządowego nr 4 w Mławie.

- kategoria przedszkola ZESPOŁY:
I miejsce: Zespół wokalny ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Mławie,
II miejsce: Zespół „Wesołe nutki” z Zespołu Placówek Oświatowych nr 2 w Mławie.

- kategoria klasy I - III SOLIŚCI:
I miejsce: Maja Nawotczyńska z Miejskiego Domu Kultury w Mławie,
II miejsce: Hanna Prusinowska z Teatru Muzycznego „Słuchaj uchem” z Mławy,
III miejsce: Bartosz Bednarek ze Szkoły Podstawowej w Stupsku.

Wyróżnienia otrzymali:
Agata Dzierżanowska ze Szkoły Podstawowej w Zawadach,
Piotr Dec ze Stowarzyszenia ARKA z Dzierzgowa oraz
Franciszek Sierkowski z Miejskiego Domu Kultury w Mławie.

- kategoria klasy I - III ZESPOŁY:
I miejsce: Zespół „Kolorowi” ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Mławie,
II miejsce: Zespół „Twist” ze Szkoły Podstawowej w Dzierzgowie,
III miejsce: Zespół „Wesoła gromadka” ze Szkoły Podstawowej w Stupsku.

- kategoria klasy IV - VI SOLIŚCI:
I miejsce: Amelia Oktabińska ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Mławie,
II miejsce: Zofia Bąk ze Szkoły Podstawowej w Stupsku,
III miejsce: Amelia Krupa ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Mławie.

- kategoria klasy IV - VI ZESPOŁY:
I miejsce: Zespół „Midi” z Miejskiego Domu Kultury w Mławie,
II miejsce: Zespół „Perełki” ze Szkoły Podstawowej w Stupsku,
III miejsce: Zespół „Zawadiacy” ze Szkoły Podstawowej w Zawadach.

- kategoria klasy VII - VIII i klasy gimnazjalne SOLIŚCI:
I miejsce: Izabela Miłoszewska z Parafii Żmijewo Kościelne,
II miejsce: Olga Sobolewska ze Społecznej Szkoły Podstawowej „Wyspianum”
III miejsce: Oliwia Brzozowska ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Mławie
oraz ex aequo Agata Korzeniewska ze Szkoły Podstawowej w Morawach.

Wyróżnienia otrzymali:
Samanta Maćkowska z Miejskiego Domu Kultury w Mławie,
Jakub Banaś ze Szkoły Podstawowej w Łomi oraz
Oliwia Dzikowska ze Szkoły Podstawowej w Stupsku.

- kategoria klasy VII - VIII i klasy gimnazjalne ZESPOŁY:
I miejsce: Zespół wokalny ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Mławie,
II miejsce: Zespół „Luzik” ze Szkoły Podstawowej w Stupsku,
III miejsce: Zespół „Nasza Arka” ze Szkoły Podstawowej w Dzierzgowie.

Wyróżnienia otrzymali:
Duet „Agata i Iza” ze Szkoły Podstawowej w Morawach oraz
 
Czytany 482 razy

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem