• 1
poniedziałek, 14 września 2020 11:54

Ogłaszamy Plastyczny Konkurs Profilaktyczny dla uczniów mławskich szkół podstawowych

Napisała
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Od jutra można przesyłać prace na Plastyczny Konkurs Profilaktyczny pn. Życie bez dopalaczy dużo więcej dla mnie znaczy”, który ma na celu promować styl życia wolny od narkotyków i dopalaczy, kształtować pozytywne normy i wartości, ale przede wszystkim zachęcić dzieci i młodzież do własnych przemyśleń i reagowania na zjawiska patologiczne, które niszczą życie młodych ludzi. Rysunki na konkurs mogą nadsyłać uczniowie klas IV-VIII szkół podstawowych z terenu Mławy. Dwanaście najlepszych prac zostanie opublikowanych w kalendarzu profilaktycznym na 2021 r. wydanym przez Miejski Dom Kultury w Mławie.

Częścią zadania pn. „Życie bez dopalaczy dużo więcej dla mnie znaczy” jest również wykład online przygotowany przez asp. szt. Komendy Powiatowej Policji w Mławie, Panią Annę Pawłowską. Zachęcamy do obejrzenia filmu, który wprowadzi do tematyki naszego konkursu, uświadomi czym są narkotyki i dopalacze, co grodzi za ich rozpowszechnianie, jak wpływają na zdrowie człowieka, i dlaczego są tak dużym zagrożeniem w środowisku osób młodych.

Zadania dofinansowane z Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii dla Miasta Mława w 2020 r.

Konkurs organizowany pod patronatem Burmistrza Miasta Mława.

Regulamin Konkursu i Karta zgłoszenia w załączniku.


Czytany 386 razy

Media

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem