• 1
poniedziałek, 07 września 2020 10:41

OFERTA ZAJĘCIOWA MIEJSKIEGO DOMU KULTURY W MŁAWIE 2020/2021

Napisała
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Od wtorku, 8 września 2020 r. rozpoczynamy zapisy na zajęcia artystyczne Miejskiego Domu Kultury w sezonie 2020/2021. W każdej z grup będzie obowiązywał limit miejsc, dlatego o przynależności do grupy decyduje kolejność zapisów. Jeżeli do końca tego miesiąca nie zostaną wprowadzone dodatkowe ograniczenia w funkcjonowaniu instytucji kultury rok artystyczny rozpocznie się 5 października 2020 r.

W sezonie artystycznym 2020/2021 można zapisywać się na zajęcia indywidualne oraz grupowe. W przypadku tych pierwszych, po dokonaniu zapisu, uczestnik lub jego opiekun prawny bezpośrednio z instruktorem ustala terminy i godziny zajęć. Na zajęciach będzie obowiązywał reżim sanitarny.

W tym roku współpracujemy również z instruktorami, którzy proponują oferty zewnętrzne. Nowością jest oferta STUDIO PIOSENKI METRO POD AUSPICJAMI TEATRU MUZYCZNEGO STUDIO BUFFO W WARSZAWIE. Prowadząca zajęcia – Bogumiła Nasierowska zaprasza do współpracy dzieci, młodzież i dorosłych na lekcje wokalne. W ofercie znajdą się również zajęcia z tańca towarzyskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych, które poprowadzi Anna Schlueter.

W tym sezonie artystycznym zostają zawieszone spotkania członków Klubu Seniora „Milonga” oraz próby Zespołu Artystycznego Seniorów „Cantare”.

Zapisy na zajęcia znajdujące się w rozpisce tabelarycznej prowadzimy telefonicznie pod numerem 23 654 35 85 do 30 września 2020 r. O przyjęciu do grup decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapisy na zajęcia STUDIO PIOSENKI METRO prowadzone są pod numerem telefonu 735 939 064, a zapisy na zajęcia TAŃCA TOWARZYSKIEGO Pani Anny Schlueter pod numerem telefonu 506 086 464.

Regulamin zajęć i klauzula informacyjna w załączniku.

Ze względu na panującą epidemię i obowiązujące obostrzenia od października wprowadzimy również procedurę postępowania dla osób przebywających w budynku MDK. Dokument będzie zawierał istotne informacje o bezpieczeństwie dla instruktorów, uczestników warsztatów oraz osób przyprowadzających dzieci na zajęcia.

Zastrzegamy, że mamy prawo do natychmiastowego odwołania zajęć w przypadku stwierdzenia dużej zachorowalności na terenie powiatu mławskiego i zwiększonego ryzyka epidemiologicznego oraz informacji o wystąpieniu zachorowania na Covid-19 w grupie zajęciowej.

Harmonogram zajęć opublikujemy po 20 września 2020 r. Szczegóły pod numerem telefonu 23 654 35 85

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE (odbywają się raz w tygodniu)
Zajęcia1ZAJĘCIA GRUPOWE (odbywają się raz w tygodniu) WYJĄTEK Mławska Orkietra Dęta (dwa razy w tygodniu)
 
Cennik zajęć1

 
 
Ogłoszenie STUDIO PIOSENKI METRO W MŁAWIE

Henry Ford

Podczas spotkań pracować będziemy nad repertuarem ze spektakli Studio Buffo, stosując metodę pracy jaką posługują się twórcy teatru od 30 lat. Studio w Mławie będzie kolejną z kilkudziesięciu już placówek tego typu rozsianych po całej Polsce.

Co daje Studio?

Możliwość rozwoju w dziedzinie wokalnej, szansę na kontakt ze znanymi muzykami a szczególnie uzdolnionym możliwość zostania aktorem musicalowym. W roku szkolnym organizowane są okresowe przeglądy uczniów SPM, na które wyróżniający się sumiennością i umiejętnościami wokaliści zaprezentują się przed kadrą Studio Buffo. Planowane są również warsztaty i obozy artystyczne. Zajęcia będą się odbywać w poniedziałki przez dwie godziny zegarowe dla każdej z grup (z przerwą kondycyjną). Ilość miejsc w poszczególnych grupach wiekowych jest ograniczona.

godz. 14.30 -16.30 (grupa młodsza od 8 roku życia)
(15 minut przerwy)
godz. 16.45 -18.45 (grupa starsza od 12 roku życia)
 
Zapraszam
instruktor Bogumiła Nasierowska

Koszt to 35 zł/ godz. zegarowa. Koszt miesięczny to 280 zł.

Każda osoba, która będzie chciała uczestniczyć w zajęciach musi wziąć udział w eliminacjach. Eliminacje mogą odbyć się stacjonarnie po ustaleniach z instruktorem lub online. Istnieje również możliwość przesłania nagrania. O zakwalifikowaniu do grupy decyduje instruktor. Tel. 735 939 064

Więcej informacji na stronie FB https://www.facebook.com/pages/category/Teens---Kids-Website/Studio-Piosenki-Metro-Ciechan%C3%B3w-101044584623843/
Czytany 377 razy

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem