W związku ze zbliżającym się Jarmarkiem Bożonarodzeniowym chcemy przypomieć Państwu o kilku istotnych kwestiach.
środa, 12 grudnia 2018 20:16

Utrudnienia w ruchu 15 i 16 grudnia

W sobotę i niedzielę (15 i 16 grudnia) w centrum Mławy, w południowej pierzei Starego Rynku odbędzie się Jarmark Bożonarodzeniowy. W związku z organizacją wydarzenia pojawią się utrudnienia w ruchu. Ulica Stary Rynek będzie zamknięta 15 grudnia 2018 r. od godz. 7.00 aż do godz. 20.00 dnia następnego. Barierki będą odgradzały Stary Rynek od ulicy Płockiej oraz ulicy Warszawskiej.
środa, 12 grudnia 2018 19:35

Wigilia Miejska już w 15 grudnia

Tegoroczne spotkanie opłatkowe z Burmistrzem Miasta Mława odbędzie się 15 grudnia, o godz. 17.00 na Starym Rynku, ale już od godzin przedpołudniowych na mławian będzie czekać wiele atrakcji. Osoby zainteresowane kupnem prezentów pod choinkę lub smakołyków na świąteczny stół zapraszamy na Jarmark Bożonarodzeniowy. Dla dzieci również przewidzianych jest wiele atrakcji. Maluchy będą mogły podziwiać zwierzątka w stajence oraz wziąć udział w warsztatach artystycznych. W programie przewidziane są również występy Mławskiej Orkiestry Dętej i wokalistów Miejskiego Domu Kultury.
Przedświąteczne zakupy to jedna z najbardziej absorbujących czynności. Już na kilka tygodni przed świętami Bożego Narodzenia zastanawiamy się, co podać na świąteczny stół, i jakimi prezentami zaskoczyć najbliższych. Postanowiliśmy ułatwić zadanie niezdecydowanym i rozpocząć sprzedaż świątecznych ozdób oraz upominków. W asortymencie: stroiki, choinki, ozdobne talerzyki, deseczki, bombki oraz wyroby ceramiczne. Każde piękne i wyjątkowe.
Strona 1 z 157

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem