• 1
Spotkanie przy choince przed ratuszem i w sali kina Miejskiego Domu Kultury przekładamy na przyszły rok, ale zapewniamy, że tegoroczne mikołajki dostarczą Wam również wielu emocji i zapamiętacie je na długo, jeżeli tylko zechcecie obejrzeć z nami autorski spektakl Teatru Kultureska.
Wczoraj, 5 listopada wyłoniliśmy laureatów Plastycznego Konkursu Profilaktycznego ŻYCIE BEZ DOPALACZY DUŻO WIĘCEJ DLA MNIE ZNACZY, który został zorganizowany w ramach Profilaktycznego Programu MDK Przeciwdziałającemu Uzależnieniu od Narkomanii dla Dzieci, Młodzieży i Seniorów pn. Narkotyki bez Metryki.
środa, 04 listopada 2020 14:35

Miejski Dom Kultury nieczynny do 29 listopada

W związku z drugą falą pandemii i podjęciem zdecydowanych kroków mających na celu ograniczenie rozprzestrzeniania się wirusa COVID-19, Rządowy Zespół Zarządzania Kryzysowego zdecydował o czasowym zamknięciu do 29 listopada 2020 r. dla publiczności instytucji kultury. W praktyce oznacza to, że już od soboty 7 listopada 2020 r. Miejski Dom Kultury nie będzie świadczył żadnych usług dla osób z zewnątrz. Odwołane zostają wszystkie zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych, planowane spotkania oraz seanse filmowe w kinie Kosmos. Od poniedziałku, 9 listopada z pracownikami MDK będzie można kontaktować się telefonicznie, mailowo lub za pośrednictwem komunikatora portalu społecznościowego Facebook. W okresie zamknięcia planowane jest przeniesienie części działalności domu kultury do sieci.
Strona 1 z 246

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem