REKLAMA W KINIE

Reklama kinowa on screen jest najsilniej zapamiętywana ze wszystkich mediów – wysoka zdolność przyciągania uwagi, wykorzystanie obrazu, ruchu i dźwięku.
W roku 2015 Kino wyemitowało 663 seanse, w których uczestniczyło 24 327 widzów, średnio 60 seansów miesięcznie, 15 seansów tygodniowo.

  • KINO KOSMOS –wyposażone w najnowszy sprzęt projekcyjny – projektor o rozdzielczości 4K dla projekcji trójwymiarowej, nagłośnienie kinowe w wersji 5.1.
  • Sala widowiskowa to 268 miejsc z których widzowie oglądają filmy na srebrnym ekranie o wymiarach 8 x 4m.
  • Projekcje seansów filmowych odbywają się min. 10 razy w tygodniu (od środy do niedzieli), choć zwykle projekcji jest więcej.
  • W wybrane weekendy prezentujemy również seanse dla dzieci, a w wybrane poniedziałki i wtorki filmy w ramach Kina Konesera (najnowsze produkcje o wyjątkowej wartości artystycznej).
  • Przerwa techniczna w kinie trwa jeden miesiąc (lipiec).
kino web

 

REKLAMA W AUTOBUSACH

Reklama multimedialna jest wysoce skuteczną i efektowną forma przekazu, a jej koszt jest stosunkowo niewysoki, biorąc pod uwagę korzyści wynikające z jej emisji. Możliwość dotarcia do wielu grup odbiorców oraz duża częstotliwość wyświetleń w miejscu, z którego często korzystają mieszkańcy to czynniki, które przemawiają do większości reklamodawców, również z Mławy.

Przekonujące są również statystyki, wskazujące na wysoki odsetek osób korzystających z Mławskiej Komunikacji Miejskiej. Od początku funkcjonowania bezpłatnej MKM – 10 października 2014 r., aż do 1 października 2015 r. z usług przewoźnika skorzystało 215 094 pasażerów. Ta utrzymująca się od kilku miesięcy tendencja wzrostowa dowodzi, iż nie ma w Mławie lepszego sposobu dotarcia do większej liczby odbiorców niż reklama multimedialna wyświetlana na monitorach LED w autobusach.
mkm web

 


Proponując Państwu taką formę przekazu zapewniamy, że reklama dotrze do tysięcy potencjalnych klientów, którzy poznają specyfikę Państwa firmy, zakres świadczonych przez Państwa usług i oferowanych produktów. Jednocześnie zaznaczamy, iż MDK jest wyłącznym operatorem tych usług.
Zainteresowanych emisją reklamy prosimy o zapoznanie się Regulaminami oraz cennikami zamieszczonymi na stronie Miejskiego Domu Kultury w Mławie. Dla firm, które są partnerami Karty Mławiaka przewidujemy zniżki.

Dodatkowe pytania proszę przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..


Dane kontaktowe:
Miejski Dom Kultury w Mławie
Stary Rynek 13
06-500 Mława
tel. 23 654 35 85
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Więcej w tej kategorii: « Nasza kadra Wypożyczalnia strojów »

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem