Wydrukuj tę stronę
wtorek, 29 września 2015 13:46

Od dziś MDK w Mławie przyjmuje wnioski na kolejną edycję programu Mikrowsparcie 2015

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Rusza III edycja konkursu na przyznanie środków w ramach Programu Mikrowsparcia ARTYSTYCZNIE ENERGETYCZNA MŁAWA

Dzięki tej formie wsparcia mieszkańcy Mławy mogą zrealizować własne inicjatywy artystyczne lub obywatelskie. Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem konkursu i dokumentacją konkursową.

Czekamy na Państwa wnioski do dnia 31 marca 2015 r. do godziny 16.00!


W tegorocznej edycji programu, komisja oceniająca wnioski premiować będzie nowych wnioskodawców ( nie korzystających z programu w 2013 i 2014 roku ) oraz innowacyjne projekty tzn: działania nowatorskie, kreatywne inicjatywny, nie szablonowe przedsięwzięcia. Zachęcamy mieszkańców do udziału w programie i złożenie swoich projektów, które zaangażują mławian w ciekawe formy spędzania czasu z kulturą i sztuką. Również w tym roku zapraszamy do udziału w konkursie młodzież ze szkół ponadgimnazjalnych, których pomysły na ciekawą inicjatywę kulturalną będą traktowane priorytetowo.

Uwaga w dniach 26 i 27 marca 2015 odbędą się warsztaty pisania wniosków. Wszystkich zainteresowanych konsultacjami i szkoleniem z zakresu planowania i projektu wniosku do III edycji Mikrowsparcia prosimy o wcześniejszy kontakt i zgłoszenie swojego udziału w sekretariacie Domu Kultury pod nr telefonu 23 654 35 85.

Serdecznie Zapraszamy
Czytany 2218 razy